דרך מנחם בגין 121, עזריאלי שרונה
972-54-246-6197+
shai@dd-valuers.co.il

פיקוח בניה

משרד שמאות מקרקעין

פיקוח בניה

אתר פיקוח בניה

פיקוח בניה הוא שירות אשר יש לו הרבה מאוד יתרונות בולטים עבור אנשים אשר בונים בית בצורה עצמאית. לרוב, אנשים אשר מחליטים לקנות מגרש ולבנות בית לבדם הם אנשים אשר עושים זאת מסיבות כלכליות ולא מכיוון שיש להם ידע מוקדם הקשור לתחום הבניה. לכן, כדאי מאוד שישכרו את שירותיה של חברה חיצונית העוסקת בתחום של פיקוח בניה או שישכרו את שירותיו של מנהל פרוייקטים, הידוע גם בתור מפקח בניה, על מנת שהם יפקחו על תהליך הבניה. מפקח בניה, או חברה חיצונית המספקת שירותי פיקוח בניה, מספקים שירותים חשובים מאוד העוזרים לקדם את תהליך הבניה ומונעים הרבה מאוד בזבוז זמן ואנרגיות מצדם של הלקוחות אשר בונים את הבית.

פיקוח בניה, אם כן, הוא בעל חשיבות אדירה עבור אנשים אשר בונים בית פרטי וגם עבור פרוייקטים גדולים יותר, כמו למשל בניית מגדלי מגורים, בניית בניינים מסחריים, בניית קניונים וכן הלאה. מדוע יש לפיקוח בניה יתרונות גדולים כל כך? התשובה לכך נעוצה בשירותים אשר מעניקים מפקחי בניה ולתחומי האחריות שלהם. תחום אחריות אחד של מפקחי בניה הוא לתאם בין בעלי המקצועות השונים על מנת שהבניה תתנהל באופן החלק ביותר. כמו כן, מפקחי הבניה הם אלו אשר עוזרים לבחור את בעלי המקצוע המתאימים ביותר בעיניהם לתהליך הבניה. כך שלא פעם הם עוזרים לבחור את קבלן הבניה ואת קבלני המשנה על מנת לוודא כי אכן בעלי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר הם אלו אשר יהיו אחראים על הבנייה, לטובתם של הלקוחות בוני הבית ועל מנת שהבנייה תהיה המקצועית ביותר ותעבור באופן החלק ביותר וללא בעיות הנובעות מרשלנות או מחוסר מקצועיות של בעלי המקצועות.

פיקוח בניה דואג בין היתר גם שתהליך הבניה של הבית יתנהל על פי לוח הזמנים, אשר לרוב נקבע בחוזה מראש עם הקבלן הראשי ושהבניה לא תחרוג מהתקציב אשר גם הוא נקבע עוד לפני תחילת הבניה עצמה. זוהי רק רשימה חלקית של השירותים אשר אחראי עליהם מפקח בניה, דבר הממחיש את החשיבות האדירה שיש לתהליך של פיקוח בניה.

Call Now Button
...