דרך מנחם בגין 121, עזריאלי שרונה
972-54-246-6197+
shai@dd-valuers.co.il

משכנתא אופטימלית?

משרד שמאות מקרקעין

משכנתא אופטימלית?

משכנתא אופטימלית זה תמהיל משכנתא חסכוני האמור להיות המשכנתא הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם ועבור הצרכים המשפחתיים בהסתכלות עתידית.
משכנתא בתנאים טובים, הפרוסה לאורך תקופה המתאימה לכם, וכזו שתאפשר לכם גם לעמוד בתשלומים החודשיים. לא פלא שציבור לוקחי המשכנתאות נמצא בדילמה לא קטנה. המילה “משכנתא” טומנת בחובה גם מושגים שלא כולנו מבינים.

  • מהי ריבית משתנה?
  • מה זו הצמדה למדד?
  • מה זה לוח שפיצר?

ובכלל, איך אפשר לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר?
בשורה תחתונה, משכנתא אופטימלית היא בניית הרכב נכון וחסכוני של מסלולי משכנתא שדרכן ניתן לצמצם את הסכום לתשלום בעבור כל השנים שתכננתם לקחת את ההלוואה ובנוסף, משכנתא אופטימלית תחולק למספר שנים כך שחלקים נכבדים יסתיימו לפני המתוכנן ויגרמו לנו להוציא לפחות כסף על המשכנתא.

למידע נוסף על משכנתא אופטימלית לחצו כאן

על מה להתמקח בבנק?

אומנם הציבור נוטה להתמקח עם הבנק על גובה הריבית ועלויות פתיחת תיק, ואכן רצוי לעשות זאת. בכל אופן, המיקוח יכול בהחלט להוזיל עלויות, אך לא הוא זה שיכריע את טיב ההלוואה.
בעבר הלא כל כך רחוק, כשפנינו לבנק לבקש הלוואה היו פחות אופציות למסחר מול הבנק מה שגרם באותם זמנים לבנקים להרוויח הון עתק וזאת ללא ידיעת הלקוח ובצורה חוקית לחלוטין. כיום, קיימים מגוון סוגי הלוואות, חלקן צמודות למדד וחלקן לא ודבר שכזה גורם לנו לשלם פחות ואף הרבה פחות על עלות המשכנתא בסוף תקופה. בנוסף הידע והכוח שנצבר עם השנים ללקוח גורם לבנק לרווחים הרבה יותר נמוכים ממה שהיה רגיל לקבל.
חשוב לזכור שהמערכת הבנקאית היא מוסד פרטי והרווח של ו מגולם בכל הלוואה/ משכנתא אך חשוב לזכור שאותו רווח עתידי שהבנק רצה להרוויח אז זה אנו יכולים עוד לתקן ולשנות

לסיכום:

לווה חכם הרוצה להתמודד לבד מול הבנקים ילמד טוב את תחום משכנתאות ובעיקר את היתרונות והחסרונות של כל מסלול משכנתא, ידע לבחור נכון תמהיל משכנתא כלכלי ונכון עבורו ולא לשכוח כי את המשכנתא פורסים אומנם לתקופה ארוכה (לפעמים מדובר בחצי מחיינו), אך יחד עם זאת חשוב לדאוג לנקודות יציאה מותאמות לתזרים הקיים לאותה משפחה

Call Now Button
...